Ecu Beyin Tamiratı

Beyin Nedir?

ECU, tüm motor yönetimi ve kontrollerden sorumludur, ve motorun çalışma şartlarını sürekli olarak denetler, parametreleri hesaplar ve sürekli olarak değişkenleri ayarlar. Tüm bu ayarlamalar, motorun yükü, devri, çevre değişkenleri (hava sıcaklığı, hava yoğunluğu, motor sıcaklığı, barometrik basınç vs…) göz önüne alınarak bir saniye içerisinde yüzlerce kez gerçekleşir. Tüm bu ölçümler, basınç, sıcaklık, devir, hız, hava yoğunluğu vs…gibi değişkenlerin, milyarda bir sapma ile, motor içinde bulunan yüzlerce sensör tarafından yapılması ile mümkün olmaktadır…

(ECU) Arızalı!

Aracınızın beyninde bir arıza mı meydana geldi? Artık beyin tamiri ile yeni beyin almanıza gerek kalmayacak.. ECU Beyin konusunda firmamız siz değerli müşterilerimize kalıcı çözümler üretmek için hazır..

ECU Beyin Arızaları

  • Beyine su girmesi sonucu oluşan arızalar,
  • Haberleşme ünitesinin bozulması,
  • Ateşleme ünitesinin bozulması,
  • Aracın genelinde oluşan bir elektrik kaçağının beyini bozması...

gibi başlıca sorunlar

Beyin Tamiri

ECU beyin tamiri araçlarda çok kritik ve önemli bir husustur. Yanlış yapılması halinde aracınızı tamamen bozarak tamir edilmeyecek hale getirebilir. Onun için tecrübeli, işini bilen ellerde olması verilecek en önemli kararlardan birisidir.